google-site-verification=T5YHEY_wJItqgIi9jELbIItlfonmjeDw9LUFqb0QZKA
 
Vyhledat
  • Jarmila Elznerová

Barbora Majtánová - členka od 06/2020

Představujeme Barboru Majtánovou z Krásná a zdravá pleť, která je členkou Taberny.


Jde o mladou ctižádostivou dámu, která se rozhodla podnikat v kosmetice. Její zaměření je však zcela jiné, než by si každý představoval. Nemá totiž kosmetický salón, zato má dobrého přítele Sama, který odhalí i skryté neduhy pleti.A co se skrývá pod pokličkou?


Z malé holčičky, vyrůstající v rodině řezníka, se snem otevřít si kavárnu, vyrostla velká holka podnikající sice v jiném oboru, ale se stejnou chutí jako v dětství, to někam dotáhnout.


Po studiu střední hotelové školy by Barča již nejraději nastoupila do páce a začala si plnit kavárenský sen. Ale realita byla jiná, šla studovat na VŠ hotelnictví. Po ukončení VŠ se pak vrátila zpět ke svému snu a nastoupila práci v kavárně, postupně se vzdělávala a přemýšlela nad tím, jak to udělat, aby se ze snu mohla stát realita.


Asi před třemi lety nastal zlom. Potkalo ji, jak sama říká, štěstí.

Nový partner jí ukázal nový směr a přístup k životu. Seznámila se se společností Amway,


A tady už začíná, slibná kariéra. V rámci semináře, který absolvovala si vyzkoušela jak funguje přístroj Sam. Sama byla z výsledků velmi překvapená a rozhodla se, že péče o pleť má smysl a ne vždy platí drahá kosmetika = správná kosmetika. Uvědomila si, že pomáhat lidem je lepší, než jim "jen" vařit kávu.


V roce 2018 absolvovala kurz pro používání přístroje Sam, postupně se spolu oťukávali a nakonec se rozhodla o intenzivní pomoc široké veřejnosti a začala nabízet služby péče o pleť. A aby toho nebylo málo ještě si dodělává přímo kurz kosmetičky.


Do budoucna se chce zabývat nejen netradiční péčí o zákazníky, ale také vzdělávat ty, kteří chtějí pracovat s tímto netradičním přístrojem Sam.A kam se poděl sen o kavárně? No pořád tam je, jen už to není jen kavárna, ale prostor, kde se budou lidé cítit dobře, odpočinou si a třeba se i vzdělají.


A co by Vám Barča vzkázala?

Všechno je možné - nebojte se žít.


A na závěr její motto, které ji provází:

"Dělat si obavy, je jako modlit se za to co nechci."

Více informací ke členství zde.

Více informací k dalšímu podnikatelskému setkání zde.

Aktuální dění zde.


81 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše