google-site-verification=T5YHEY_wJItqgIi9jELbIItlfonmjeDw9LUFqb0QZKA
 
Vyhledat
  • Jarmila Elznerová

Jakub Zeman - člen od 06/2020

Představujeme člena Taberny Jakuba Zemana z Mobilní masáže Kroměříž.


Jakub je tichý, nenápadný účastník snídaní... ovšem jeho potenciál v našem klubu je nepostradatelný. Nejen, že v případě potřeby přiloží ruku k dílu, když je někomu ouvej, ale také jeho znalosti a doporučení dodávají do klubu šťávu.
A co se skrývá pod pokličkou?


Kuba o sobě sám říká, že je vlastně normální člověk, rodák z Kroměříže.

A jak se vlastně dostal vystudovaný kuchař, číšník k masážím?


Cesta byla delší než by se zdálo. Ve své stávající práci v gastronomii na něj kladeny vysoké nároky a ještě vyšší nároky na sebe kladl sám Jakub. To se časem začalo podepisovat i na jeho zdraví... Což časem uviděl i jeho šéf, který ho nekompromisně poslal na fyzioterapii, aby se napravil.


Vzhledem ke své práci pak fyzioterapii navštěvoval pravidelně, aby tělo dostalo co potřebuje. O účinky se pak začal zajímat čím dál tím více...

A co osud nechtěl, najednou přišla příležitost... při jeho práci v hotelu se mohl účastnit tréningových dní profi masérů...


A byl tu koníček, který jej bavit. Postupně si začal dodělávat různé potřebné kurzy. A tak se z jeho zábavy pro rodinu a známe v roce 2014 stalo nové povolání.


Dnes je Jakub jediný mobilní masér v Kroměříži, sbalí si potřebné pomůcky a navštíví Vás v pohodlí domova, kde po masáži jen usednete, ulehnete k TV a relaxujete, tak jak to má správně být.


Masážemi se zabývá již víc jak deset let. Při své práci pak využívá nejen naučené vědomosti, ale také praxi a proto každý klient dostane takovou masáž, kterou aktuálně potřebuje.


A co by Vám Kuba vzkázal?


Když má člověk vizi, tak překážky nejsou.Více informací ke členství zde.

Více informací k dalšímu podnikatelskému setkání zde.

Aktuální dění zde.232 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše