google-site-verification=T5YHEY_wJItqgIi9jELbIItlfonmjeDw9LUFqb0QZKA
 
Vyhledat
  • Jarmila Elznerová

Ohlédnutí za rokem 2020

Rok se s rokem sešel a už jsme zase dál. Nedalo mi to a tak i přes všechny covidové komplikace jsme se podívali, co jsme v uplynulém roce zažili. Je jen škoda, že toho nebylo víc, vždyť přece jen víc jak polovinu roku bylo všechno omezeno nebo zavřeno. I přes to, jsme se však mezi uzavírkami setkávali, podporovali jsme se, pomáhali jsme si, dávali zpětnou vazbu, řešili covidové dotace, motivovali jsme se, ať to všechno zvládneme. Zvládli jsme to, jsme v roce 2021.


A kromě toho, že jsme začali realizovat setkání on-line, tak se nám podařilo zrealizovat projekt Den spokojené maminky, Projekt sice byl původně plánován na pohodovou sobotu pro maminky s dětmi, jenže termíny nám zase ten covid snědl. Byli jsme tedy na vážkách, zrušit či realizovat v on-line verzi? Realizovali jsme - natočili jsme se členy videa formou rozhovoru, jednotliví členové odpovídali na otázky ze svého oboru.


A i když nyní už všichni strádáme a chybí nám naše společná setkání u dobrého jídla, příjemný pokec (networking) mezi programem, tak i přes to všechno věříme, že rok 2021 bude lepší... na programu toho máme spoustu, novinek, zajímavostí, vzdělávání... je opravdu se na co těšit.


No a abyste se mohli ohlédnout s námi, mrkněte na video, jaký jsme měli rok 2020.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše