google-site-verification=T5YHEY_wJItqgIi9jELbIItlfonmjeDw9LUFqb0QZKA
 
Vyhledat
  • Jarmila Elznerová

Věra Valisková - členka od 11/2019

Představujeme členku Taberny Věru Valiskovou z realitní kanceláře Věra Valisková.


Paní Věra je trpělivá, otevřená, lidská, empatická, vstřícná žena. Na naše setkání vždy přichází s novinkami na trhu realit, je to náš osobní průvodce realitami. S ní po boku nás totiž nikdo nenachytá a ona nám vždy ochotně poradí a pomůže.A co se skrývá pod pokličkou?


Již v mládí měla jasno, chtěla se stát učitelkou. Vystudovala gymnázium a dle přání rodičů poslala přihlášky na VŠ politickou a medicínu a jak to tak bývá, tak byla přijata na obě školy. Paní Věrka se rozhodla pro studium medicíny, kde vystudovala 2 ročníky. Na studiu si našla prvního manžela, přišla první dcera. S manželem se pak přestěhovala na Slovensko, kde strávila několik desítek let.S přerušeným studiem se však nesmířila a tak se přihlásila na Pedagogickou fakultu v Nitře, kde získala titul Mgr. V rámci praxe, již pracovala jako skupinová vedoucí na místní ZŠ. Po dokončení svého vysněného studia pak změnila zaměstnání a přijala místo jako tajemník OVSZM (Okresní výbor socialistického svazu mládeže) pro ZŠ a pak i pro SŠ. A co toto místo obnášelo? Jednoduše organizovala činnost pionýrských vedoucí. Dokonce se podílela na přípravách 30 výročí pionýrské organizace.


Na Slovensku ji pak zkřížil cestu druhý manžel a sním přišla i druhá dcera.


Přišla i změna pracovní pozice a tak přesídlila na ONV (Okresní národní výbor) - zde se starala o mládež a tělovýchovu. V tomto období ji zvolili za předsedu tělovýchovné jednoty.


V tomto období stále žije na Slovensku, začíná se zabývat projektem poskytujícím informace pro mladé a na začátku devadesátých let se stává spoluzakladatelkou ZIPCEM (Sdružení informačních poradenských center mladých) na Slovensku. Postupně se rozšiřovala celá síť těchto center. ZIPCEM SR se stal jako 1. členem ERYICA (Evropské sdružení). Pozici prezidenta setrvala až do stěhování do ČR. Na této pozici ji provázel i sekretář, který je do dnes rodinným známým.


Na konci devadesátých let, kdy zrušili její pracovní pozici na ONV se pak rozhodli přestěhovat zpět do rodného domu v Kroměříži. Sem se již stěhovala se třetím manželem, kterého potkala, kde jinde než na úřadě.


Začalo hledání vhodného zaměstnání. Po dlouhých 6-ti měsících bez práce si vymyslela tělovýchovné kurzy pod názvem "Redukční kurz" - kde šlo o pravidelné intenzivní cvičení po dobu šesti týdnů. Využila tak své patnáctileté zkušenosti i certifikát Cvičitel tělovýchovy. Z tohoto kurzu se následně vyvinulo pravidelné cvičení pro ženy, které v Kroměříži můžete navštívit do dnes. Předcvičování později přenechává nejstarší dceři, která vede cvičení nyní.


Nakonec přijala pozici administrativní pracovnice v Realitní kanceláři Zvonek, její náplní práce bylo zpracování inzerce nemovitostí.A tady začíná slibná kariéra profesionální realitní makléřky...


Příležitost na sebe nenechala dlouho čekat a již za tři měsíce přišla. Stávající makléři odjeli na dovolenou a naskytla se možnost ukázat, co v sobě Věrka skrývá. Téměř obratem prodala RD v Olomouci za 5 000 000,-Kč. Jen připomínám, že jsme na konci devadesátých let.


Do práce realitního makléře postupně zasvětila i obě dcery a po čtrnácti letech se společně rozhodly vyzkoušet si jaké to bude podnikat v realitách samy na sebe. Založily tak svou společnost Valisková.cz.


Po dalších čtyřech letech se pak rozhodly rozšířit se a vznikla další společnost Věra Valisková.


A v tomto složení fungují i dnes.


A jak je možné, že to tolik let funguje?

Nikdy klientům nelže, nevymýšlí si, udělá pro ně vše co je v jejích silách, aby byl klient spokojený.

Klienti se vrací zpět sami nebo doporučují její služby svému okolí. Upoutá je nejen osobnost paní Věry, ale také její osobitý přístup ke své profesi.


A co by Vám vzkázala?

Nebojte se vyzkoušet si podnikání sám na sebe a splnit si tak své sny.
Dej vydělat, vyděláš.


Více informací ke členství zde.

Více informací k dalšímu podnikatelskému setkání zde.

Aktuální dění zde.118 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše